Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na bělení zubů

• Způsob zabalení
  • Přišlo již nabité
  • Gel bez příchutě.
  • Nedoporučuje se při kojení

Šikovně zabalené, tak že se to nepoztrácí. Gel byl bez příchutě, což je za mě plus. Náústek byl už nabitý. Zboží přišlo během 2 dnů. Bohužel se nedoporučuje pro kojící, tak si na vyzkoušení budu muset ještě pár měsíců počkat. Dá se pohodlně udržet v zubech, takže lze přitom dělat i jiné věci.

• Obsah balení
  • Jednoduchost
  • Jen patrné vybělení

Za 3 dny jsem měla zboží doma, takže rychlost dodání je super. Celý proces je jednoduchý a rychlý. přístroj s led světlem mi v puse nevadil a po použití mě zuby vůbec nebolely. Co se týče samotného vybělení: nekouřila jsem a nepila kávu po celou dobu, nicméně ani tak není výsledek u mě poznat, jen opravdu minimální rozdíl. Začínala jsem na čísle 3. Teď jsem mezi číslem 3-2. Budu sadu používat i nadále, třeba potřebuji delší dobu užívání.

• účinky

S celým nákupem jsem velmi spokojená. Ať už s e-shopem, rychlím dodáním, balením, ale především samotným produktem. Aplikace je velmi jednoduchá a celý proces rychlý. Už po prvním bělení jsem viděla rozdíl a i na mé citlivé zuby produkt skvěle sedí. Takže ho všem moc doporučuji

• MŮžu si bělit zuby z pohodlí domova
  • Zatím nic

Přiznám se, že jsem tomu moc nevěřila, byla jsem dost skeptická, ale až mi bělící sada po rychlém vyřízení objednávky dorazila domů, tak jsem ji začala okamžitě používat, byla jsem velmi mile překvapena, opravdu mám zuby bělejší. Moc děkuji a určitě koupím ještě jednou.

Smili Bělicí sada STARTER přístroj s LED světlem + 3 ks bělicích per

Smili Bělicí sada STARTER přístroj s LED světlem + 3 ks bělicích per

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza Mauermannová

Přidáno: 5. října 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení
  • Funkčnost sady
  • Tlačítko on/off velmi citlivé, musíte opatrně, jinak můžete začínat pořád dokola

Ihned od chvíle, kdy mi přišel balíček jsem byla nadšená. Sada je nádherně zabalená, jako luxusní telefon. Rychlost dodání naprosto perfektní. Aplikace je velice snadná a oceňuji 2 režimy svícení. Citlivost zubů jsem nijak nepocítila. Bělení opravdu funguje.
Rozhodně doporučuji. Jediné, co chybí je indikátor dobití baterie.

• Jednoduchost
  • Žádná změna

V sadě jsem měla 3 bělící pera, nabíječku a násadu do pusy s led světlem. Že začátku mi chvilku trvalo než jsem přišla na to jak pořádně to tam mám nanášet tím perem. Ale je to o zvyku a teď už to jde skvěle. Ale zatím nevidím žádné výsledky.
Komunikace s obchodem super jen trvalo déle než mi to přišlo.

Funguje, pásky se neodlepují, ♥♥♥, kvalitní zboží

Toothy Sada na bělení zubů 6ti denní kúra

Toothy Sada na bělení zubů 6ti denní kúra

Anička Anička

Přidáno: 2. října 2021

• po šesti dnech užívání žádná změna. Nejsem kuřák, nepiju kafe.

Vyhozené peníze.

• Balení výrobku
  • Praktické nanášení díky peru
  • účinek bělení minimální

Rychlé dodání, výborná komunikace obchodu, pěkné balení výrobku. Zatím u mě vybělení bohužel minimální, možná to ale bude tím, že mám bělost zubů č.3 na stupnici a víc vybělit už prostě nejdou. Budu ale zkoušet dál. Oceňuji praktické pero, kterým je nanášení přesné.

Wellife Gelové náplasti na bělení zubů 28 ks

Wellife Gelové náplasti na bělení zubů 28 ks

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2021

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Vemni špatné bělící pásky, skoro nepoužitelné. Neskutečně tenké a skoro nelepí. Mám vyzkoušeny různé bělící pásky, v Česku se špatně shánějí nebo jsou předražené, ale tohle je shit.

Nebrat.

Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects bělící pásky 20 ks

Procter & Gamble Crest 3D White Professional Effects bělící pásky 20 ks

Ověřený zákazník Belici-pasky.com Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2021

Zakoupeno v Belici-pasky.com

• Rychlost a jednoduchost
  • Výplň balíčku

Rychlost bělení a jednoduchost mě oslovila, citlivost zubů jsem po bělení nezaznamenala. Rychlost dodání byla blesková, akorát mě zarazila výplň balíčku. Jakési pyliny mi udělaly po vyndání v obýváku na stole velký nepořádek, protože se nalepily na balíčky.

• Balení
  • Minimalistický design výrobku
  • Přehledný návod
  • Při nabíjení svítí modré světlo
  • Málo podrobností v návodu
  • Zapínání při jakékoliv manipulaci

Velmi rychlé vyřízení a doručení objednávky, která dorazila v hezkém balení. Produkt má hezké zpracování, jednoduché a funkční. Obsluhu zvládne každý, přístroj nikde netlačí a bělení je s ním příjemné.
Mám poměrně dost citlivé zuby, ale během bělení jsem nepocítila žádný diskomfort.
V návodu bych ocenila více podrobností, jak technické informace o přístroji, tak o bělení obecně.

Proces bělení zatím nemám u konce, proto nemohu hodnotit účinnost. Avšak prozatím je vše bez komplikací.

• Výsledek

Dlouho jsem bojovala s problémy se zažloutlými zuby a proto jsem se rozhodla, že dám šanci vybělit si zuby doma a jsem nadmíru spokojená. Balíček mi přišel krásně zabalen a již po 1. Použití smili jsem viděla velký rozdíl. I když mám citlivé zuby, tak mi bělení nic nenarušovalo a produkt doporučuji.

Unident GEL pro domácí nebo ordinační bělení zubů 16% 3 x 2,5 ml

Unident GEL pro domácí nebo ordinační bělení zubů 16% 3 x 2,5 ml

Ověřený zákazník čistímesizuby Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2021

Zakoupeno v čistímesizuby

Bělení zubů pohodlné a kvalitní. Naprostá spokojenost.

Cyndicate bělící zubní pudr Charcoal 30 g

Cyndicate bělící zubní pudr Charcoal 30 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2021

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Jednoduchá aplikace
  • Zlepšení pigmentu zubů již po 3tim použití
  • Vše Ok

Perfektní praktické baleni , obsahující naprosto vše co potrebujete ke zběleni zubů včetně podrobnelhi i nabíječky, takže žádné baterie . Vše jednoduše vyřeno a Běleni zubu je znát již po pár procesech , už po 3tim jsem viděla zlepšení pigmentu zubů, byly hned výrazně bělejši . Doporučuji Všem

ok

Crest Supreme Professional bělící pásky 28 ks

Crest Supreme Professional bělící pásky 28 ks

Ověřený zákazník Belici-pasky.com Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2021

Zakoupeno v Belici-pasky.com

Jedine pasky, ktere mi opravdu krasne beli zuby :)

• Opravdu vybeli zuby
  • Aplikace je celkem snadna
  • Dobra cena vzhledem k ucinku
  • Zpusobuje lehkou citlivost zubu

Pasky opravdu funguji, vybelily mi zuby jiz po 10 pouzitich, kdy jsem kuru prerusil, protoze uz jsem byl s vysledkem spokojeny. Zuby muzou byt trochu citlive a dasne lehce podrazdene, ale je to docasne. Pokud beleni zpusobi citlivost zubu, doporucuji jeden den vynechat a pokracovat dalsi den.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]