Procter & Gamble Výhodné dvojbalení Crest 3D White Professional Effects 80 ks

TOP 28 v kategorii Přípravky na bělení zubů

Procter & Gamble Výhodné dvojbalení Crest 3D White Professional Effects 80 ks

Produkt roku 2023 - Top v kategorii
Dvojbalení bělících pásků Crest 3D White Professional Effects za zvýhodněnou cenu.   Dvojbalení obsahuje: - 2 balení bělících pásků Professional Effects - spolu až 80 pásků...
3 849 Kč

bělicí pásky
LED světlo
Aktivní uhlí

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Koupeno už podruhé, s výsledkem jsem maximálně spokojená. Doporučuji i všem ve svém okolí.

• Skvělé
    • Nespatřuji

S tímto produktem mám zkušenost z minulosti a jsem nadmíru spokojen.

• za mě je rozdíl po aplikacích znatelný,

Produkt roku 2023 - Top v kategorii
Produkt roku 2022 - Top v kategorii

Dvojbalení obsahuje:

• 2 balení bělících pásků Professional Effects
  • spolu až 80 pásků (40 pásků na horní zuby, 40 na dolní = 40 aplikací)

Podrobný popis pásků Professional Effects

Na zvýhodněné balíčky nelze aplikovat žádné slevové kupóny.

• Skvělé
    • Nespatřuji

S tímto produktem mám zkušenost z minulosti a jsem nadmíru spokojen.

• za mě je rozdíl po aplikacích znatelný,
    • některé pásky bez emulze,
  • , zakoupeno v Vybělit.com

Je to znát už po pěti aplikacích. Doporučuji všem kdo mají problémy se žlutými zuby.

• , zakoupeno v Vybělit.com

Zatím funguje jak má, je patrné zlepšení již po týdnu používánío

• Účinné bělení
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Efektivní a bezkonkurenční bělení, zaručený výsledek a znatelný rozdíl
    • Možnost postupného bělení na kýžený odstín díky sadě proužků
    • Citlivost která však netrvá dlouho

Bělící pásky Crest jsou dosud jediným zaručeným způsobem, jak si vybělit zuby doma. Cena je možná vyšší oproti konkurenci, ale za to se vám dostane výsledků. Rozhodně můžu doporučit i přes potenciálně zvýšenou citlivost, která ale za nedlouho odezní. Objednáno z eshopu belici-pasky.com, kde mám zaručenou autenticitu produktu.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Používám na bělení zubů. Dám si jednou ročně kúru, kdy pásky používám každý den a vypotřebuji celé balení. Pak pro udržení barvy používám 1xza měsíc. Zuby mám opravdu bílé a každý se mě ptá, co používám. A to piju silnou kávu 5x denně. Při používání dodržuji dobu 45 minut, vyhýbám se džusům a používám k tomu zubní pastu CREST. Když mám citlivé zuby, použiju zubní pastu ELMEX na citlivé zuby.