Procter & Gamble, Bělicí pásky Crest 3D PROFESSIONAL White + LED LIGHT s bělicí lampou, 38 ks

TOP 11 v kategorii Přípravky na bělení zubů

bělicí pásky
LED světlo
Aktivní uhlí

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

už po par dnech vidím dost znatelný rozdíl, jsem s páskami zatím velice spokojena, mám citlivé zuby, ale zatím mi to zadny problém nedělá, doufám ze nebude, na výsledky bělení už se nemůžu dočkat a doufám ze to aslepson nějakou dobu vydrží

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Výsledky jsem poznal již za dva dny od používání! Doporučuji!

Za mě osobně 10/10, mohu pouze vynachválit. Rozhodně koupím zas:)

Kvalita naprosto úžasná, zuby opravdu vybělí.

Cena v poměru s ordinačním bělením je také super.

Rychlost dodání naprostá pecka.. vybral jsem možnost doručení přes Zasilkovnu a druhy den bylo zbozi u me :)

K bělení dodržuji i bílou dietu aby mi efekt vydržel déle a lépe.

10/10 !!

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Tyto pásky používám již po několikáté. Jakékoliv pásky od této značky jsou jediným dostupným produktem v ČR, které dle mého názoru opravdu fungují i s porovnáním s domácím bělením od zubaře. Často z mého okolí slýchám dotazy co používám, že mám tak bílé zuby. Pásky i pasty Crest jsem doporučila už hodně známým dokonce jsem doporučení dala i při jednání s klienty a ze všech stran jen spokojenost, že po používání jdou vidět výsledky.

Značka
Druh produktu
bělicí pásky
LED světlo
Aktivní uhlí

Dosáhněte vysoce profesionálního efektu bělení zubů díky novým bělícím páskům od značky Crest. Toto balení obsahuje 19 hodinových aplikací vylepšených pásků 1-hour Express a bělící lampu pro akceleraci bělícího efektu.

Toto balení obsahuje navíc i bělicí lampu na zuby, která slouží jako akcelerátor bělicího efektu. Jde o kvalitní modré světlo, které oslabuje usazeniny a zabarvení na zubech a v zubovině, čímž dovoluje jejich lepší rozklad a zajišťuje ještě lepší bělicí účinek. Velmi se liší od už naoko dost známých levných čínských svítidel z Alibaby, která dnes vidíte u konkurenčních často nových a neznámých „značek“. Toto není jen obyčejné světélko, ale kvalitně zpracovaná profesionální mini bělicí lampa na úrovni zubařských lamp používaných v ambulancích. Obsahuje podobně silné modré diody se studeným světlem.

Pásky Crest 3D White 1hour EXPRESS + LED LIGHT poskytují profesionální stupeň bělení zubů.

Bílé zuby vydrží bílé více než 1 rok a při dobré péči o zuby (například pastou Crest 3D White Brilliance) i déle.

Pásky PROFESSIONAL White mají Advanced Seal technologii (Strong Grip, No Slip), díky které pevně drží na zubech a nekloužou.

Použití:

• 1 x denně na 1 hodinu během 19 dní + 5 minut aplikace s bělicí lampou
  • balení obsahuje 38 pásků = 19 pásků na horní zuby a 19 pásků na dolní zuby = 19 aplikací
  • nejdříve aplikujte na suché zuby bělicí pásky podle návodu na použití. Nechte působit 60 minut. Kdykoliv po 45 minutách můžete začít svítit na chrup bělicí lampou na 5 minut. Případně až po celé hodině.

UPOZORNĚNÍ: lampička je sestrojena tak, aby vydržela svítit pouze určený počet minut a ne déle. Pokud budete lampu používat více než je předepsáno, vybije se. Baterky se vyměnit nedají. Reklamace na dobu výdrže svícení lampy nepřijímáme.

Upozornění:

• nezapínejte bělicí lampu mimo čas bělení, aby se nevybily baterky,
  • bělení zubů pásky Crest není vhodné pro lidi do 18 let a lidi, kteří trpí zánětem dásní, vysokou kazivostí zubů, velmi odhalenými citlivými zubními krčky nebo jinými zdravotními problémy. V první řadě je nutné mít zdravý chrup, až potom bílé zuby.
  • tento silnější typ pásků není vhodný pro lidi s citlivými zuby.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Výsledky jsem poznal již za dva dny od používání! Doporučuji!

Za mě osobně 10/10, mohu pouze vynachválit. Rozhodně koupím zas:)

Kvalita naprosto úžasná, zuby opravdu vybělí.

Cena v poměru s ordinačním bělením je také super.

K bělení dodržuji i bílou dietu aby mi efekt vydržel déle a lépe.

10/10 !!

• Fungují
    • Šetrné

• Rychlé doručení.
    • Už po třech aplikacích jsou zuby viditělně bělejší.
    • Snadná aplikace.
    • Pásky drží na svém místě.
    • Zuby jsou lehce citlivé, ale na to sám výrobce upozorňuje.

Jsem velmi překvapen snadnou aplikací pásek. Teprve po třech dnech jde již vidět znatelné vybělení, kterého si všímají i lidé okolo. Čeká mne celkem 19 aplikací :-)
    Opravdu doporučuji!

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• perfektně drží na zubech, již po pár dnech krásně bělí