VitalCare White Pearl systém na bělení zubů 130 ml

Produkt roku 2021 - Top v kategorii

Pijete kávu, kouříte, berete léky nebo vaše zuby už leccos zažily? Všechny tyto aspekty se mohou podílet na nevzhledné barvě zubů. Profesionální stomatologický bělící gel White pearl pomáhá zbavit se zažloutlých zubů velmi jednoduchou, ale přitom účinnou cestou. Gel nanesete do přiloženého tvarovatelného aplikátoru a přiložíte na zuby, ten pak rovnoměrně obklopí zuby a bělí i těžko dostupné mezizubní prostory bez ohledu na povrch zubu. Aplikátor rovněž zabraňuje polknutí gelu či jeho smísení se slinami a omezuje jeho zasychání nebo rozšíření na rty. Můžete jej tedy bez obav používat i přes noc. Bělící účinky gelu jsou viditelné již během 1-2 týdnů při používání cca 60 minut denně.

Zázrak jménem "bílá perla"

Bělící gel VitalCare si poradí i s těmi nejzažloutlejšími zuby, které vznikly dlouhodobým působením kávy, cigaret, léků a dalších vlivů.

Druh produktu
gely
Objem
130 ml

Větší práce s vytvarováním zubních krytek, účinek je vidět po třech dnech,

spatne vlozky na belici pastu pouzil jsem jine

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Je super. Zuby mi teď krásně svítí do úsměvu. Hádají mi o patnáct let míň. Děkuji.

Druh produktu

Produkt roku 2018 - Top v kategorii
Produkt roku 2017 - Top v kategorii
Produkt roku 2016 - Top v kategorii

Bezpečné bělení

Na rozdíl od běžných bělících past neobsahuje gel částice, které zuby obrušují, ale přímo odbarvuje pigmenty usazené v zubní sklovině. Pro extra rychlé bělení můžete gel používat i přes noc, neboť tvarovatelný aplikátor zabraňuje polknutí gelu či jeho smísení se slinami a omezuje jeho zasychání nebo rozšíření na rty.
Bezpečné bělení

Jednoduchá aplikace

Profesionální stomatologický bělící gel White Pearl naneste do přiloženého tvarovatelného aplikátoru a přiložte na zuby. Gel rovnoměrně obklopí zuby a bělí i těžko dostupné mezizubní prostory bez ohledu na povrch zubu. Aplikátor stačí vytvarovat pouze jednou a pak jej můžete opakovaně využívat dále.
Jednoduchá aplikace

Zářivý úsměv již za pár týdnů

Viditelné výsledky bělící procedury můžete pozorovat zhruba po 1-2 týdnech používání (při působení gelu cca 1 hodinu denně). Používání bělícího gelu vám kromě bílých zubů přináší ještě další výhody - gel díky svým desinfekčním účinkům a vysokému obsahu fluoridů výborně regeneruje zuby a působí proti kazům, čímž udržuje celkové zdraví ústní dutiny.
Zářivý úsměv již za pár týdnů

Tvarovatelný aplikátor (tvaruje se pouze 1x na začátku bělení) přesně kopíruje Vaše zuby a zajistí nerušené působení bělícího gelu po celou dobu trvání bělící procedury.

Komplexní bělení zubů založené na profesionálním složení, vyvinutém dentisty v USA. Nenáročná jednofázová bělící procedura s možností použití i přes noc zaručuje rychlé dosažení výsledků. Odstraňuje organické zabarvení zubů a udržuje je krásně bílé.
Obsahuje extrakt z Aloe Vera, heřmánku, granátového jablka a šetrně pečuje o vybělené zuby a dásně. Zároveň remineralizuje zubní sklovinu, pomáhá snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Komplexně tak vylepšuje hygienu dutiny ústní.
Revoluční složení bez obsahu peroxidu.

Bělení zubů White Pearl působí na americkém i českém trhu již více než 15 let. Důvěřujte profesionálům, kteří se zubní hygieně věnují s citem pro produkt a důrazem na kvalitu a funkčnost.

Jednoduchost použití - 1 krok bělení
Vhodné i pro citlivé zuby.
Poprvé možnost aplikace přes noc.

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2021, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

Větší práce s vytvarováním zubních krytek, účinek je vidět po třech dnech,

spatne vlozky na belici pastu pouzil jsem jine

• Nebělí
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Podobný produkt jsem používala už před lety. Byl koupený v zubní ordinaci. Jsem ráda, že jsem ho zase objevila v Pilulce, v ostatních lékárnách jsem ho nesehnala.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Po dvou týdnech viditelný výsledek
    • Mnoho stráveného času pro výsledek

Produkt doporučuji. Zatím jej používám 2 týdny a výsledek už je viditelný. Bělím skoro každé ráno a večer po hodince. Plánuji dopotřebovat tubu (to budou asi další 2 týdny) a druhou tubu si nechám podle potřeby na příště. Doufám, že výsledek vydrží.

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2020, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v Krásný úsměv

• Jednoduchost v aplikaci s efektním výsledkem

Bělící gel jsem si již objednala několikrát a jsem s ním maximálně spokojená.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Již jsem opak. hodnotila v minulosti- velmi slušný produkt, zuby poch. nejsou zářivě bílé, ale po pravidelném používání je efekt zřejmý, vyhovuje, cca 2x za rok použiji.