Recenze VitalCare White Pearl systém na bělení zubů 130 ml

Produkt získal ocenění

• Award

Nejpřínosnější kritická recenze

Prijatelna cena,velky baleni a sbadny nanaseni. Minimalni vysledky ale trochu to vybelilo,ale u kazdyho to funguje jinak tak nemuzu rict ze je to spatny. Jsem kurak tak necekam nejaky zazraky ale predesla sada s peroxidem u me mela vetsi vysledky. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze VitalCare White Pearl systém na bělení zubů 130 ml

Alena

Přidáno: 21. srpna 2017

• Na mé zuby funguje

Mám zuby od přírody bílé, ale zežloutly od pravidelného pití černé kávy. Po první aplikaci jsem viděla výsledek.

Bobajs

Přidáno: 11. srpna 2017

• Zuby jsou bělejší již za 10 dní používání
  • Nevěřil jsem tomu, ale mohu doporučit, protože to fakt funguje
  • Konečně po letech něco funkčního
  • Tvarovat aplikátory byl ze začátku porod, ale nakonec jsem to dal :)

Za mě výsledky super, ani jsem takový rozdíl nečekal. Druhou tubu používám nyní jen na dobělení 1x týdně a mám na rok vystaráno(s tou tubou). Takový produkt měl být na trhu dávno, nebo spíš jsem se o něm měl dozvědět dříve

Přidáno: 24. června 2017

Zakoupeno v Notino

Bohužel se nekonal očekávaný zázrak, který jsem na základě recenzí čekala. Zuby se vybělily možná o půl odstínu, když budu velmi optimistická, ještě dám tomuto produktu šance, ale zatím je to spíše zklamání.

lortwarCECH

Přidáno: 20. dubna 2017

Zakoupeno v Benu.cz

Zatím výsledky moc nevidim,snad se to zlepčí,nebo moje zuby potřebují něco silnějšího.

Přidáno: 19. dubna 2017

• Super produkt doporcuji

❤️ diky

Přidáno: 18. dubna 2017

• pravděpodobně šetrný způsob
  • mám pocit, že mé zuby jsou po používání citlivější

- celkově jsem spokojená

marthy0011@seznam.cz

Přidáno: 3. dubna 2017

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Dobré bělení za slušnou cenu
  • Jediné snad co mi fungovalo kdy
  • Koupím znovu
  • Doporučuji
  • Tvarování aplikátoru jsem věnoval celý večer

Sice jsem neměl výsledky tak rychle jako ostatní co zde píší, ale až po cca 3 týdnech, ale i tak spokojenost, protože mi nefungovalo nikdy nic... Pasty ani gely mi nefungovali, proužky jsou hrozně svinstvo, myslel jsem, že mi vypadají zuby. Tohle je docela šetrné k zubům, neměl jsem je vůbec citlivé. I proto dávám 5 hvězdiček. Těm co nemají výsledky jako jiní za pár dní radím vydržet, já určitě budu pokračovat a vypotřebuji i druhou tubu. Dík

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 1. března 2017

PRODUKT ROKU 2016

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2016, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz

Přidáno: 21. ledna 2017

Zakoupeno v Nazuby.cz

• Zatím nemůžu hodnotit mam to teprve pár dní.

Přidáno: 19. ledna 2017

• Nefunguje to.

Po přečtení ostatních hodnocení jsem čekal skoro zázrak.
Po týdenním používání žádný výsledek. Nedoporučuji.

Brona

Přidáno: 2. ledna 2017

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Super produkt, kupuji pravidelně.
  • Funguje mi a to je zázrak.
  • Doporučuji

Opravdu bělí, ač jsem tomu sama neveřila a hlavně těch 130ml vydrží fakt na dlouho bělení, takže doporučuji

Bára

Přidáno: 28. prosince 2016

• Účinné bělení

Produkt jsem zakoupila již podruhé. Opravdu funguje a skvěle bělí.

H. Ben

Přidáno: 27. prosince 2016

• Používám 5 dní a vidím super dobré výsledky
  • Zatím jediné, co mi kdy fungovalo na bělení zubů
  • Neveřil jsem tomu, ale jsem rád, že jsem to zkusil
  • Budu používat i nadále na 100%
  • Mohu doporučit všem, kteří chtějí bílé zuby
  • Nic, ale ze začátku je třeba správně vytvarovat aplikátory

Vyzkoušel jsem již mnoho produktů různých cen, i bělení zubů od zubaře. Buďto to nefungovalo - jako různé pasty, nebo jsem musel 10 dní zobat ibalgin jak jsem měl citlivé zuby a po pár kafích jsem je měl zase žluté - po bělení u mojí zubařky.

Pak jsem se dozvěděl o tomto produktu, protože moje sekretářka měla krásně bílé zuby. Objednala mi to a opravdu se nestačím divit. Jak je možné, že konečně něco funguje? To je paráda. Dávám si to večer u televize a aspoň mě to nenutí jíst nějaké oříšky a další blboviny.

Aplikace je jednoduchá a zvládne ji každý, dokonce i já odpůrce všeho náročného :) Díky

Zuzana Vávrová

Přidáno: 16. listopadu 2016

(Upraveno 16. listopadu 2016)

• Zuby nejsou citlivé.
  • Bělím zatím 10 dní jen horní patro přes noc a zatím žádná změna oproti dolnímu.
  • Nemůžu bělit obě patra najednou kvůli slinivosti, ale to je moje chyba.

Zatím budu bělit dál a recenzi změním, pokud se zuby vybělí

Lachim Ladrago

Přidáno: 1. listopadu 2016

Zakoupeno v Notino

• Po krátké době vidím malé změny
  • Dlouhá doba při aplikaci

spokojen

Lenka

Přidáno: 10. října 2016

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Snadná aplikace, po týdnu používání je už vidět rozdíl. Neničí zuby a je zde možnost použít i v noci.Zuby jsou pak hlaďounké a takové pocitově pevné.Bála jsem se ,že budou citlivé,ale nejsou, tak paráda.
  • Po aplikaci mi chvilku "trnou" zuby,ale ničemu to nevadí a za krátko zmizí.

Daleko levnější a šetrnější varianta bělení zubů než u zubaře za tisíce a peroxidem nebo čím se to bělí. Toto zvládne každý.Ze začátku jsem hodně slintala :-),ale když jsem ustřihla držátka u silikonových forem, tak je to už super. Po týdnu už vidím rozdíl, tak se těším jak to bude vypadat po vyplácání celé tuby ;o).Všem určitě doporučuji vyzkoušet!!!

Přidáno: 12. září 2016

• Bělím stále.
  • Zatím nevidím rozdíl, mamka ma na zubech fluorodové skvrny- pokud se to tak jmenuje, jde o bílé fleky....

Doufám ,že se zuby vybělí za tuto cenu ...

Markus

Přidáno: 12. srpna 2016

Zakoupeno v Benu.cz

• Kupuji pravidelně je to skvělý produkt

Jediné co funguje. Tedy alespoň u mě.

Dana

Přidáno: 28. července 2016

• Naprosto svělý produkt, doporučuji na 100%
  • Vyhovuje mi

Ze začátku jsem nějaký extrémní rozdíl nezaznamenala, po 14 dnech užívání byly mé zuby bělejší a hlavně zdravější. Po 2 měsíčním užíváním (a to tak, když jsem si vzpomněla) jsem navštívila preventivně zubaře, který byl nadšený z mých zubů. Od této návštěvy jsem si začala rozdílů všímat i já - za mě zaručeně FUNGUJE. :)

David Gunits

Přidáno: 3. července 2016

• Neni drahy,dobre se nanasi
  • Neni moc uciny jako peroxid

Lojza M.

Přidáno: 28. června 2016

• Zuby viditelně bělejší po 10ti denní kůře - pokračuji dále
  • Výsledky několikanásobně lepší, než u mé zubní pasty bělící
  • Jednoduché použití i když jsem se toho ze začátku bál
  • Pomohl mi videonávod na internetu zdarma
  • Určitě zase koupím znovu

Chcete-li zuby bělejší o pár stupňů, než vám nabídnou nějaké bělící pasty? Tak to je přesně tento produkt. Nevěřil jsem tomu, ale pořád mi na facebooku chodilo, jak se to lidem líbí. Tak jsem nakonec neodolal a zakoupil. První příprava tvarování obtisku zubů byla poměrně jednoduchá cca. 10min. Pak bělení denně tak 2 hodinky večer u televize - má to dva efekty - 1. bělejší zuby po pár sezeních 2. nejim pořád nějaké oříšky a další krávoviny :)) Divím se, že jsem tohle neobjevil dřív, teď se směju mnohem víc, protože mám krásnější zuby-úsměv. Zakoupil jsem k tomu i nějakou super pastu a ta mi vyhovovala také.

Jindra Bukvicz

Přidáno: 16. června 2016

Zakoupeno v Benu.cz

• Používám dohromady s bělícím perem a funguje to dobře.
  • Jediné co mi zatím fungovalo na moje žlutší zuby

Asi za 10dní první výsledky, pokračuji. Už teď vidím rozdíl - nafotil jsem si zuby před použitím a porovnávám. Doma mám bělící gel a v kanclu bělící pero a kombinuju to. Takže za mě super!

Ověřený zákazník Alza.cz

Beleni za dobrou cenu

Bára

Přidáno: 25. května 2016

Zakoupeno v Krásný úsměv

• příjemná pasta i bělící gel
  • srozumitelný návod na použití
  • zatím žádné, uvidíme po delším bělení zda bude fungovat

Nemohu úplně posoudit, jelikož používám teprve krátce

Přidáno: 24. května 2016

Zakoupeno v Benu.cz

• nižší cena oproti klasickému bělení od profesionálů
  • opravdu pozorovatelné výsledky
  • žádné brnění,ani větší citlivost zubů při používání
  • velké balení (dlouho vydrží)
  • neobsahuje peroxid
  • trochu vyšší cena oproti jiným bělícím produktům

Produkt používám druhým týdnem a zatím sem spokojena. Ve srovnání s jinými prostředky je tento mnohem šetrnější. Bělení je pohodlné a účinné. Zatím nevím jak moc trvalé,ale to zjistím po čase. White Pearl určitě doporučuji.

Přidáno: 23. května 2016

Zakoupeno v Krásný úsměv

očekávala jsem od toho víc. ale možná ještě názor poopravím, používám zatím krátce. ale podle recenzí jsem už měla mít zoubky jako perličky a to zatím nemám

Ověřený zákazník Alza.cz

Mishka Smějsíková

Přidáno: 15. května 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• přípravek zuby opravdu bělí

Konečně něco co funguje!

Bronislava

Přidáno: 4. května 2016

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Doporučuji pro mě lepší než bělení u zubaře. Za zlomek ceny!

Před rokem jsem byla na bělení zubů u své zubařky. Stálo mě to 4,5 tisíce a výsledek byl minimální. A k tomu ještě krátkodobý. Pak jsem vyzkoušela X bělicich produktů, výsledek žádný.Váhala jsem znovu do něčeho investovat ale nakonec jsem WP vyzkoušela a jsem opravdu překvapená a spokojená s výsledkem. Navíc jsem něměla zuby tak moc citlivé, jako při bělení u zubařky.

Karel se ženou

Přidáno: 11. dubna 2016

Zakoupeno v Benu.cz

• Perfektní výsledek, vůbec nechápu, že jsem to objevil až nyní, i když jsou na trhu prý přes 10 let. Mohu doporučit každému, kdo o svůj úsměv dbá a chce ho mít perfektní.
  • Vyšší cena, ale ty dvě tuby gelu vydrží dlouho.

Produkt jsem zakoupil původně pro manželku, ale pak jsem jej vyzkoušel první já - přeci nebude hezčí, než já :)) Výsledek jsem pozoroval cca po týdnu až deseti dnech. Jednalo se o lehčí zesvětlení zubní skloviny. Také jsem pozoroval čistší zuby, jakoby se mi netvořil zubní plak, byly takové hladší a čistší už při přejetí jazykem. Následně jsem v bělení pokračoval dále a během dalších cca dvou týdnů používání si toho začalo všímat okolí - ve stylu Karle jaktože máš tak bílé zuby :)) V tom začala produkt používat i manželka a nyní jsem objednal druhé balení, protože první došlo. Rozhodně je to lepší, než jít někam k zubaři, který za to bude chtít mnohonásobně tolik. Vše je poměrně jednoduché a rychlé. Takže za mě ANO.

Přidáno: 8. dubna 2016

• regeneruje zubní sklovinu
  • nedráždí dásně
  • "chutnější"
  • větší množství gelu
  • zuby pak nejsou citlivé na chlad apod.
  • 2 páry aplikátorů
  • možnost "bělení" přes noc
  • MÁLO ÚČINNÝ oproti předchozím produktům (neobsahuje peroxid)

Tak trochu zklamání - předchozí produkt bělil více, tento je spíše vhodný na zubní sklovinu než vybělení, ideální tak na udržení stávající bělosti (vezme-li se v úvahu každodenní zbarvení jídlem a pitím) a možná po dlouhé době i nepatrného zesvětlení, což mi připadá málo, na fakt, že tohoto účinku je dosaženo za poměrně dlouhou dobu jednotlivého "bělení" (většinou přes noc).

Přidáno: 20. března 2016

Zakoupeno v Benu.cz

Výsledek už po prvním použití:-)

Martina

Přidáno: 14. března 2016

Zakoupeno v Pilulka.cz

Super, jsem s ním už léta spokojená. Stačí párkrát do roka a zoubky se blyští bělostí :-)

Kamča

Přidáno: 22. února 2016

• Super produkt.

Používám už druhé balení a naprosta spokojenost.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. února 2016

Zakoupeno v Notino

• Funguje skvěle, u mě po prvním použití už byl vidět rozdíl

Za tu cenu naprostá spokojenost, už jsem objednal další balení pro manželku.

Markéta

Přidáno: 15. února 2016

Zakoupeno v Pilulka.cz

• aplikace v pohodlí domova
  • snadné použití
  • není tak účinné jako ordinační bělení

S výrobkem jsem spokojena. Zuby se krásně bělí, používám teprve týden, ale už vdím výsledky. Nejsou a ani nepředpokládám že budou superbílé, ale zmizel nažloutlý nádech a skvrny od potravin a nápojů, zuby vypadají krásně čistě.

Lada Cisarova

Přidáno: 10. února 2016

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Zatím mi tento produkt fungoval nejlépe, než jakýkoliv jiný produkt na bělení. Mohu objektivně říci, že pozoruji dobré výsledky, se kterými jsem spokojena. Proto jsem dala 100%.
  • Tvarování aplikátorů jsem udělala až napotřetí, je potřeba trochu zručnost a tou moc neoplývám. Nicméně za to jsem body nestrhla, neboť je to spíše můj problém.

Vidím rozdíl v odstínu zubů, dle škály v návodu tak 3 odstíny, narozdíl oproti bělícím pastám, kterých jsem za život koupila dost a dost. Cena je adekvátní množství gelu, protože jsem produkt používala cca. 1,5 měsíce. Výsledky se dostavily asi po třech až čtyřech týdnech. Na jiných diskuzích jsem četla, že některé zákaznice měly vybělené zuby mnohem dříve, i po několika málo použitích, ale to asi hodně záleží na tom, jaké zuby každá z nás má/měla. Citlivé zuby jsem neměla téměř vůbec, jen asi 2x ale to bylo pravděpodobně z důvodu, že mi gel přetekl přes aplikátor a vytekl mi hodně na dásně a do pusy. Určitě tento produkt v budoucnu zakoupím znovu a doporučím ho dále.

Iveta Gralova

Přidáno: 14. ledna 2016

• Vyborne funguje
  • Kolegyne v praci uz take pouziva

Skvely produkt, funguje uplne perfektne. Mela jsem problem s tvarovanim aplikatoru, ale nastesti se to dela jen jednou na zacatku beleni. Jinak za par dni prvni vysledky a ted uz mam zuby fakt o dost belejsi. I v praci si kolegyne vsimla a pochvalila - zakoupila tento produkt take.

Jana Tresnakova

Přidáno: 29. prosince 2015

• Doporucuji

Pouzivala jsem White Pearl v dobe, kdy v nem byl peroxid tusim 10%, pak byl produkt cerveny, ten byl tusim take s peroxidem ale ten mi moc nefungoval. V nynejsim novem baleni je bezperoxidove slozeni. Zajimalo me to, tak jsem ho pred 10 dny zakoupila. Presvedcili me recenze na facebook profilu White Pearl, kde pisi lide, jak jim beleni moc funguje. Prekvapilo me, ze jiz po trech dnech byl videt pomerne znacny rozdil v barve zubu (porovnavala jsem si fotografie pred/po u zrcadla za stejneho osvetleni). Dulezite je podle me dodrzovat po beleni tzv bilou dietu - nekourit, nepit kavu a vino atd. aby se zuby po beleni mohly po gelu zatahnout. To je dulezite. Dobre je rovnou belit na preskacku horni a spodni patro, protoze pak gel nevyteka do ust tolik a mnohem lepe ucinkuje. Navic se mi osvedcilo si pred belenim vycistit zuby. Na facebooku je vic dalsich tipu od lidi, kteri si vymenuji informace a i mi poradili jak gel spravne davkovat na predek aplikatoru tak, abych si ho nesetrela zubama. Jo a pozitivum pro me bylo, ze nemam citlive zuby jako pri tom prvnim peroxidovem beleni. Takze ja mohu jen a jen doporucit.

J. Bek

Přidáno: 21. prosince 2015

• Výsledky bělení jsou perfektní
  • Cena přes 700 kč

O novém WP jsem se dozvěděl přes facebook, kde se poměrně hodně tento produkt komentoval - profil White Pearl. Vzhledem ke 90% kladným recenzím jsem si ho zakoupil a úmyslně píši tuto recenzi až po 14 dnech používání. Používal jsem ho cca 3x - 4x denně po 30 minutách, abych měl výsledky rychleji. Přes noc to jde taky, ale to jsem se neodvážil, protože bych nerad aplikátor spolknul :) Bělil jsem nejdřív horní patro a poté spodní patro, protože mít dva náústky dohromady mi přišlo docela náročné. Musíte si dát pozor, abyste gel při nasazování aplikátoru nesetřeli dolů a tímpádem by na zubech nebyl. Je to ale jednoduché vcelku, ze začátku jsem si aplik. vždy nasazoval před zrcadlem. Po týdnu jsem viděl první výsledky a nyní po 2 týdnech již lidi normálně poznají, že mám zuby vybělené. Doberu celé balení, abych maximalizoval bělost zubů a pak si dám pauzu a budu se smát

Lenka

Přidáno: 18. prosince 2015

(Upraveno 18. prosince 2015)

Zakoupeno v Notino

Rozhodně můžu doporučit.Ze začátku jsem tomu moc nevěřila,ale výsledek mě mile překvapil.Chce to trpělivost a pravidelnost,občas vydržet tak zvané trnutí zubů nebo citllivost,ale zhruba po týdnu používání hodinu ráno a hodinu večer jsem si na to tak zvykla,že už jsem to brala jako každodenní čištění zubů.Aplikace snadná a chuť skoro žádná,necítila jsem hořkost nebo tak něco.Už po týdnu jsem viděla změny.Já používala 14 dní dvakrát denně a pak ještě týden jednou denně.Záleží na tom jaký kdo má zuby.Teď mám krásně přirozené bílé zuby a přátelé se mě pořád ptají kam chodím na bělení a kolik mě to stojí.Doporučuji to všem.Chce to vydržet a výsledek se dostaví.

Přidáno: 30. listopadu 2015

• Spokojenost

Maximální funkčnost, více než jsem čekala.

Reakce obchodu  Krásný úsměv

Děkujeme, White Pearl je právem nejprodávanějším produktem na bělení zubů. Jeho funkčnost je ověřena pravidelnými zákazníky, kteří se rádi vracejí k tomuto produktu. Pevně věříme, že i vy budete naším vracejícím se zákazníkem :) Pěkný den

Frantisek Vacatka

Přidáno: 27. listopadu 2015

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Užíval jsem White Pearl před časem a byl jsem spokojen, nyní jsem také.
  • Nic.

Produkt zuby opravdu bělí, ne jako jiné, které to pouze slibují. Balení mi vždy vydrží na několik měsíců, protože gelu je opravdu hodně. 2 tuby celkem. Takže jednu ani neotvírám a nechávám na později.

Marie Vokurková

Přidáno: 22. listopadu 2015

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Po 3 aplikacích vidím velký rozdíl a už si toho všimli i v práci.

Doporučuji tento produkt, je kvalitní a funkční, což mě až překvapilo :-) Předtím jsem měla asi 5 produktů, které stály za nic. Tak aspoň některé produkty splní to co slíbí.

Olivia Hromádková

Přidáno: 23. října 2015

• Maximální spokojenost

Bělící gel se dává do takových aplikátorů, které se vytvarují přesně podle zubů, což je skvělé, protože ten gel kompletně zub obalí. Dříve jsem používala proužky na bělení a tam jsem měla problém, že jsem měla na zubech čárky protože ten proužek nejde přesně kolem zubů. Takže za mě jednoznačné doporučení.

Eva

Přidáno: 21. října 2015

Zakoupeno v Krásný úsměv

• používala jsem starší modré bělení white pearl a nyní jsem zakoupila toto. naprostá spokojenost jako s předchozím systémem

doporučuji tento produkt, při pravidelném používání opravdu viditelně bělejší zuby

Klárka C

Přidáno: 17. října 2015

(Upraveno 17. října 2015)

Zakoupeno v Nazuby.cz

• Asi po 5 dnech používání už vidím znatelný rozdíl, je zapotřebí bělit myslím tak ještě týden a budu spokojena.

Nějaký produkt na bělení zubů jsem hledala poměrně dlouho. Nakonec jsem zvolila tento a nelituji. Jo a kuriozita: Zaplatila jsem asi 660kč za 2 tuby gelu což je nějakých 120ml a to jsem při brouzdání internetu našla jedno švédské bělení, které má úplně na 100% stejné složení a chtějí za 10ml kolem tisícovky. Trochu rozdíl i na silnější povahy

Katka Bondová

Přidáno: 1. října 2015

• Funguje skvele zatim
  • Pouzivam teprve par dni a zadne proti nepocituji

Super beleni za super penize, doporucit muzu kazdemu.

blanka sedlackova

Přidáno: 28. září 2015

Jsem naprosto spokojená

Janička

Přidáno: 20. září 2015

Zakoupeno v Krásný úsměv

• Výsledek asi po týdnu, rychlé a bezproblémové použití.
  • Přes noc jsem ho nepoužila, výsledek byl už po pár 30 min aplikacích.

Doporučuji, za rozumné peníze konečně funkční produkt na zuby. Zuby mám skoro vybělené a zbývá mi ještě jedna celá tuba - uskladním pro použití v budoucnu.

Zobrazuji 1 - 50 ze 51 recenzí [ 1 ] 2