Procter & Gamble Crest 3D BRrilliance Professional Effects + 20% Bonus 48 ks

Produkt nemá žádné parametry.

• pro mne neúčinné

Nezakoupila jsem si Procter & Gamble Crest 3D BRrilliance Professional Effects + 20% Bonus 48 ks, jak je uvedeno v tomto dotazníku, ale Whitening+Therapy. Jsem nekuřačka, kávu piju vyjímečně, přesto pásky zuby nevybělily. Nikdy jsem neměla problém s dásněmi ani se zuby. Bohužel při bělení se mi rozbolavěly sliznice v ústech, mám je ztenčené, zvrásněné a začaly mi krvácet. Dásně zůstaly v pořádku, ale sliznice pod spodním i horním rtem se mi rozleptaly. Postupovala jsem přesně podle návodu. Po deseti dnech jsem musela čtrnáctidenní bělící kůru ukončit. Je mi líto, že s nulovým bělícím efektem. V žádném případě neodrazuji případné zájemce o koupi pásků. Jen sděluji svoji zkušenost. Věřím, že jiným zuby vybělí a navíc bez těchto nežádoucích projevů.

Belici-pasky.com (prodejce)

Vážený zákazník,
    Vaša recenzia je plná podivuhodných informácií, s akými sme sa ešte nestretli. Ešte nikdy žiadny z viac ako 100.000 našich zákazníkov v niekoľkých krajinách nemal s pásikmi Crest takýto problém ako Vy. Dovolíme si teda tvrdiť, že problém nie je v produkte. Pravdepodobne máte nejakú alergiu, alebo ochorenie ústnej dutiny, zápal ďasien alebo oslabenú imunitu. Produkt neobsahuje látky, ktoré by nejako mohli dokázať rozkrvácať sliznice, to je naozaj nezmysel. Pásiky sa navyše aplikujú na zuby, nie na sliznice úst či pery. Nerozumieme ako sa Vám niečo takéto vlastne mohlo stať, ale sme si istí, že ak je toto vôbec reálna skúsenosť, tak to s produktom nemá nič spoločné. Produkt takéto veci nedokáže zapríčiniť.
    Čo sa týka bieliaceho efektu, objednali ste si najslabší produkt z celej ponuky určený výhradne pre ľudí trpiacimi citlivosťou zubov, takže produkt je slabší ako ostatné z nabídky. (Ak teda tvrdíte, že ste si objednali pásiky Whitening+Therapy a nie tieto, ktoré sú asi len nesprávne spárované na heureke.) S efektom teda nemusíte byť spokojná, ste žiaľ 1 z 50 ľudí, ktorým tieto pásiky nepomôžu, ale problém nemusí byť v slabšej intenzite bielenia tohto produktu. Môže ísť napríklad aj o nedodržiavanie bielej diéty, nesprávnu aplikáciu, znehodnotenie produktu teplom, tetracyklínové zuby a je tu množstvo ďalších možných faktorov, o ktorých ste čítali v českej informačnej brožúrke, ktorú ste mali v zásielke. Každopádne ďakujeme za recenziu.
    Belici-pasky.com

• - stačí použít cca 6x a je vidět změna
    • - trošku mám citlivější zuby
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

• velice účinné, vyzkoušela jsem již více výrobků, ale u žádných jsem nezaznamenala takové výsledky a hned po pár dnech
    • i přes vyšší cenu rozhodně doporučuji, opravdu se vyplatí
    • není to úplně příjemné, zuby z pásků trnou a pak jsou dost citlivé a štípe i jazyk

rozhodně doporučuji! pásky se snadno aplikují a velice dobře drží, není to moc příjemné, ale 30 minut denně se dá vyrdžet :).
    Cena je sice vysoká, ale za ten efekt to rozhodně stojí...

Produkt nemá žádné parametry.

Limitovaná edice vylepšených pásků Professional Effects, které jsou jednoznačně nejoblíbenější pásky z celé nabídky značky Crest.

• Z exkluzivní kolekce BRILLIANCE
  • 20% pásků navíc (oproti běžnému počtu v balení bělících proužků Professional Effects) = 8 pásků navíc = 4 půlhodinové aplikace navíc
  • Vylepšené složení (nová kolekce Brilliance)
  • Jen ty nejčerstvější data spotřeby, jelikož se jedná o absolutní novinku na americkém trhu

- vylepšené pásky Professional Effects. Výrobce značky Crest u těchto pásků vylepšil bělící vlastnosti, které byly i dosud vynikající, ale v této nové šarži jsou ještě o něco kvalitnější. Pásky nacházející se v bílé krabici s označením limitované edice Brilliance jsou uvnitř krabice zabalené v designově stejných sáčcích jako klasické pásky Professional Effects. Jedná se o novou šarži s vylepšeným složením označenou značkou Brilliance v bonusovém balení.

Použití: - 30 minut denně po dobu 24 dnů (zuby budou bílé již po 3-7 dnech používání)

Popis produktu Professional Effects

• pro mne neúčinné

Belici-pasky.com (prodejce)

Vážený zákazník,
    Belici-pasky.com

• - stačí použít cca 6x a je vidět změna
    • - trošku mám citlivější zuby

• i přes vyšší cenu rozhodně doporučuji, opravdu se vyplatí

Cena je sice vysoká, ale za ten efekt to rozhodně stojí...