Mirawhite Oxygen bělící pero 1,8 ml

pera

• , zakoupeno v PROFIMED.cz

• snadná aplikace
    • neviděla jsem rozdíl

nemám moc zažloutlé zuby, ale i tak jsem čekala nějakou změnu, která se podle mě nedostavila. Možná trochu, nemám jak porovnat, já ji vnímám jen lehce a to si nejsem jistá, jestli to není jen moje přání :-).

Druh produktu
pera

Mirawhite Oxygen

Bělicí pero bez peroxidu, působí na bázi technologie Ardox-X. Vybělení je dosaženo pomocí oxidačního procesu. Snadná aplikace, jemné a přitom účinné bělení. Pravidelným používáním 2x denně dosáhnete efektivního vybělení již za 1 týden. Průběžným používáním bělícího pera Mirawhite Oxygen dosáhnete maximálních výsledků.

Návod k použití: 2x denně po vyčištění zubů.

A/ Sejměte ochranný kryt pera, otočte dvakrát dolní šroubovací díl, až uvidíte na kartáčku vrstvu bělícího gelu.

B/ Naneste kartáčkem malé množství bělícího gelu rovnoměrně, ve vertikálním směru, a to na všechny zuby v linii úsměvu. V případě potřeby si gel na kartáček znovu doplňte

C/ Po dobu cca 1 minuty nechte pootevřená ústa, aby gel mohl zaschnout. Nesmývejte jej. Po dobu 30 minut, kdy gel působí, není vhodné kouřit, jíst či pít.

Po použití bělící pero opět uzavřete.

• Upozornění: Nepoužívejte během těhotenství. Vyhýbejte se kontaktu gelu s očima, v případě zasažení očí je důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladném a suchém místě (8-21st. C)
  • Distributor: Profimed s.r.o., Ječná 2, Praha 2. www.profimed.cz , kód: 631097

2zákazníci nedoporučují produkt

• Pouzivam ho 2 mesice a prijde mi ze malinka zmena hned po aplikaci je, ale po 4-5 hodinach se to zase vrati do puvodni barvy. Kdyby neco takoveho zabiralo tak mame bile zuby vsichni ne????

Uz bych si ho nekoupila

• , zakoupeno v PROFIMED.cz