Crest Supreme Professional bělící pásky 42 ks

Druh produktu
bělicí pásky

Pásky nedrží ani na plastovém obalu, natož na zubech :(

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Doporučuji jen tomu, kdo má na zuby chrániče, bez nich tento typ pásků vůbec nedrží.
    • Krásně bělý, ale jen s chrániči zubů.
    • Nedrží na zubech

Crest Supreme Professional bělící pásky, krásně bělý zuby, ale bez vytvořených chráničů na zuby přímo od zubaře, jsou nepoužitelné. Tento typ jsem si objednala poprvé a určitě se vrátím k typu pásků Professional Effects, které krásně přilnou k zubům a nehnou se. Já už jen doběluji 5x po 3 měsících a mám zdravé, krásné zuby a nepotřebuji ani dentálku u zubaře.
    Bělící pásky od této firmy používám několik let a jsem s bělením moc spokojená funguje a to mám 50-ku za sebou. Jen doporučuji objednávat typ pásků Professional Effects.
    Každopádně výsledky jsou perfektní a v mém věku mám opravdu zuby nádherně bílé a okolí jen chválí a nevěří , že mám své zuby :)

• , zakoupeno v Vybělit.com

Oproti páskům Crest neobsahují peroxid, takže zuby nevybělí. Máte však pocit, že vás zuby nebolí jako při bělení s peroxidem. Za mě vyhozené peníze. Bohužel

Druh produktu
bělicí pásky

42ks pásků = 1/2 balení.

Domácí bělení zubů- originál bělící pásky Crest SUPREME Professional

Nejefektivnější bělení zubů! Jedná se o speciální bělící pásky na zuby značky Crest.

Bělící pásky jsou určeny na domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení! Vaše zuby budou s bělícími pásky jako ze salónu. Navíc je toto bělení zubů těmito bělícími pásky zcela bezpečné.

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání Crest Supreme.Opravdu výrazného vybělení zubů bělícími pásky docílíte již během 2 až 4 týdnů.

Bělící pásky Crest využívají stejných látek, kterých používají zubaři při ambulantním bělení zubů. Vybělení zubů těmito bělícími pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 12 tisíc korun u zubaře.

Bělící pásky Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu.

Použití:

Samotné bělení zubů bělícími páskyje velmi jednoduché a můžete si ho provést v klidu doma. Otevřete sáček s bělícími pásky. Špičkou nehtů odlepte folii, ale nedotýkejte se vnitřní časti.

Přiložte bělící pásky nejprve na horní část zubů (tak aby se bělící pásky nedotýkaly dásní) a přitiskněte na zuby, stejným způsobem přiložte bělící pásky na dolní část zubů. Po 30 minutách bělící pásky vyjměte a opláchněte si ústa.

Doba působení: 30 nebo 60 min denně, pouze jednou nebo ráno a večer podle instrukcí.

Crest supreme professional - balení 42ks stripsu (21 denní kůra= 21 sáčků po dvou) = 21 na horní část zubů +21 na dolní část zubů

2zákazníci nedoporučují produkt

Pásky nedrží ani na plastovém obalu, natož na zubech :(

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Krásně bělý, ale jen s chrániči zubů.
    • Nedrží na zubech

• , zakoupeno v Vybělit.com

• perfektně bílé zuby
    • trochu sjíždí ze zubů, ale dá se to zvládnout, za tu bělost to stojí

špatně drží na zubech

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. :)

Áno, tento druh drží slabšie ako ostatné, avšak o tom ste vedeli vopred, keďže je to uvedené v popise produktu, aj porovnávacej tabuľke, aj v časti "Ako si vybrať" a podobne. Nemajú Advanced seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby. To však nie je slabinou tohto druhu pásikov. Nie je potrebné, aby pásiky pre účinkovanie držali na zuboch akoby prilepené lepidlom. Každopádne všetky ostatné druhy pásikov Crest zo série 3D White držia až takto silno, keďže majú aj Advanced seal technológiu. Tie ste v minulosti asi skúšali, preto sa Vám teraz zdá u pásikov Supreme, že až tak dobre nedržia. Kto predtým nemal pásiky z 3D White série, si tento malý rozdiel ani neuvedomí. :)

Belici-pasky.com

• rozdíl je vidět již po prvním použití

Po cca 10ti aplikacích jsem dosáhla ideální bělosti. Poté už pásky používám jen jeden za cca 3měsíce jako udržení onoho odstínu. Doporučuji vynechávat dny mezi bělením, občas se stává, že jsou zuby citlivé. Rozhodně se vyplatí peníze investovat, protože nic jiného na českém trhu nefunguje. Doporučuji, na 100% budete spokojeni.

• Fakt to bělí!
    • 6ks jde už solidně vidět,ale jedu dáál:))
    • Jenom mírně líže dásně,malinko štipká:)))
    • Spokojenost,díky:)

Na to,že kouřím přes dvacet let,docela super už po 6 ks,ale asi záleží jak je kdo zdravý a hlavně v jaké kondici má chrup:)

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• Fakt bělí, ne jak ty krámy z drogerie.
    • Jestli slintáte, kupte si ty s NO SLIP technologií

Za mě spokojenost, pásky fungují tak jak mají :)

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

funguje, jednoduchá a pohodlná aplikace. ze začátku zuby trochu přecitlivělé, ale po pár dnech si zvykly a výsledek je

• viditelné výsledky