Crest Supreme Professional bělící pásky 28 ks

Druh produktu
bělicí pásky

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

S belicimi pásky jsem spokojena, jinak bych si zde nenakupovala již po třetí a to je už důkaz toho, že pásky fungují skvěle Zatím nejlepší produkt na bělení zubů.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Jedine pasky, ktere mi opravdu krasne beli zuby :)

• Viditelný výsledek po prvním použití

Druh produktu
bělicí pásky

28ks pásků (1/3 balení)

Domácí bělení zubů- originál bělící pásky Crest SUPREME Professional

Nejefektivnější bělení zubů! Jedná se o speciální bělící pásky na zuby značky Crest.

Bělící pásky jsou určeny na domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení! Vaše zuby budou s bělícími pásky jako ze salónu. Navíc je toto bělení zubů těmito bělícími pásky zcela bezpečné.

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání Crest Supreme.Opravdu výrazného vybělení zubů bělícími pásky docílíte již během 2 až 4 týdnů.

Bělící pásky Crest využívají stejných látek, kterých používají zubaři při ambulantním bělení zubů. Vybělení zubů těmito bělícími pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 12 tisíc korun u zubaře.

Bělící pásky Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu.

Použití:

Samotné bělení zubů bělícími páskyje velmi jednoduché a můžete si ho provést v klidu doma. Otevřete sáček s bělícími pásky. Špičkou nehtů odlepte folii, ale nedotýkejte se vnitřní časti.

Přiložte bělící pásky nejprve na horní část zubů (tak aby se bělící pásky nedotýkaly dásní) a přitiskněte na zuby, stejným způsobem přiložte bělící pásky na dolní část zubů. Po 30 minutách bělící pásky vyjměte a opláchněte si ústa.

Doba působení: 30 nebo 60 min denně, pouze jednou nebo ráno a večer podle instrukcí.

Crest supreme professional - balení 28ks pásků(14 denní kůra= 14 sáčků po dvou) = 14 na horní část zubů +14 na dolní část zubů

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Jedine pasky, ktere mi opravdu krasne beli zuby :)

• Viditelný výsledek po prvním použití

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• změna viditelná již po první aplikaci
    • zuby se mi vybělily o několik odstínů
    • po okamžité viditelné změně zakoupila celá rodina :D
    • aplikace zabere jen půl hodiny denně
    • přívětivá cena

Před zakoupení pásků jsem vyzkoušela dva produkty na bělení zubů odlišných značek a výsledek byl nulový. Navíc bylo nutné aplikovat nejlépe hodinu nebo přes noc a cena byla stejná/vyšší než pásků Crest. Opravdu bych si již nikdy nekoupila nic jiného a za ten výsledek mi cena přijde hodně přivětivá.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

Používám zatím 5dní a rozdíly viditelné, u žádného produktu na českém trhu jsem takových výsledků nikdy nedosáhla, cena skvělá, žádné nežádoucí účinky ani zvýšenou citlivost nepozoruji a to mám dásně i zuby za normálních okolností výrazně citlivé, rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Belici-pasky.com

• krátká doba, dodání do domu, rychlé působení
  • , zakoupeno v Belici-pasky.com

Pásky opravdu zuby viditelně vybělí, jsem maximálně spokojená.